Zapanuj nad swoimi danymi
z FME

 • Korzystasz z dużej ilości danych i czujesz, że przestajesz nad nimi panować? Chcesz rozwinąć swoją firmę w ramach Business Intelligence?
 • Pracujesz z danymi pochodzącymi z kilku źródeł i chcesz je połączyć w jeden zbiór, bez konieczności używania kilku programów do różnych zestawów danych?
 • Chcesz przetwarzać dane w dowolny sposób i kontrolować ich poprawność?
 • Masz wrażenie, że nie wykorzystujesz potencjału dostępnych serwisów webowych?
 • Chcesz usprawnić przepływ zbiorów danych oraz dokumentów w organizacji?
 • Codziennie wykonujesz powtarzalne procesy, które można zautomatyzować?

Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby jest FME – platforma, z którą bez problemu zintegrujesz dane, przetworzysz je, a wyniki udostępnisz swoim współpracownikom lub szerszemu gronu użytkowników!

Poznaj możliwości FME

W czym pomoże Ci FME?

Łącz, grupuj, filtruj oraz kontroluj dane pod względem geometrycznym i atrybutowym!

Wszystko odbywa się przy użyciu intuicyjnej metody drag-and-drop, więc nie musisz pisać skomplikowanych kodów programistycznych.

Pobieraj i udostępniaj dane w dowolnym formacie, w którym pracujesz na co dzień.

Z FME bez problemu skorzystasz z danych w ponad 450 różnych formatach (w tym również przestrzennych).

Przetwarzaj dane, tak jak potrzebujesz.

Możesz pracować na atrybutach obliczając nowe wartości, tworzyć bardziej skomplikowane obiekty, rozbudowane raporty, zestawienia tabelaryczne lub wykonywać analizy.

Automatyzuj cykliczne procesy i oszczędzaj swój czas i pieniądze.

Buduj harmonogramy zadań i korzystaj z systemu powiadomień i notyfikacji by mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno.

Dziel się danymi i wynikami swojej pracy z innymi.

Możesz je udostępniać współpracownikom oraz osobom spoza Twojej organizacji, a każdy może dostać zbiór dostosowany do jego potrzeb, z odpowiednim zestawem i w określonym formacie plików.

fme przetrwarzanie danych

Porozmawiajmy o
Twoich potrzebach

Nie jesteś pewny, czy FME to oprogramowanie, które sprawdzi się w Twojej firmie? Chcesz poznać więcej szczegółów na temat działania platformy? Napisz do nas – chętnie porozmawiamy, doradzimy i podpowiemy, jak w pełni wykorzystać potencjał FME i jakie kroki najlepiej podjąć w Twoim przypadku. Możesz też napisać do nas bezpośrednio.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  O czym chciałbyś z nami porozmawiać?

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy