Integruj dane i automatyzuj procesy z FME

Potrzebujesz zintegrować dane i systemy oraz zautomatyzować procesy? Chcesz znacząco przyśpieszyć pracę z danymi i zająć się rozwojem biznesu? Pomoże Ci w tym FME – Platforma Integracji Danych. Przetestuj jej możliwości i odkryj, jak może Cię wyręczyć w codziennej pracy.

FME Form

Samodzielnie zbudujesz procesy integrujące i przetwarzające dane, dopasowane do Twoich potrzeb – i to wszystko bez kodowania!

FME Flow

Zautomatyzujesz powtarzalne procesy zbudowane w FME Desktop, stworzysz webową aplikację oraz ustawisz automatyczne powiadomienia.

FME Desktop możesz testować przez 30 dni, a FME Server przez 60 dni. Testowe wersje są dostępne na urządzenia z systemem operacyjnym Windows 64 bit. Chcesz przetestować FME w innym środowisku? Napisz do nas.

Wybróbuj FME 🚀

Po pobraniu otrzymasz od nas maila z paczką instalacyjną, instrukcją oraz przydatnymi materiałami.

  Imię i nazwisko*

  Służbowy email*

  Telefon

  Napisz krótko do jakich zadań wykorzystasz FME (wymagane)

  Którą wersję FME chcesz wypróbować?

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Kim jesteśmy?

  Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT. Od 25 lat tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie. Oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML oraz digitalizację. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Safe Software, producenta Platformy Integracji Danych FME.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: