FME

Jedno narzędzie do zarządzania Twoimi danymi

Wypróbuj FME

Poznaj FME – platformę, z którą bez problemu zintegrujesz dane i przetworzysz je w dowolny sposób. Obsługuje aż 450 różnych źródeł danych! Dzięki FME:

 Zaplanujesz rozwój swojej firmy w ramach Business Intelligence 

  Usprawnisz przepływ dokumentacji

  Wykorzystasz potencjał serwisów webowych

  Zapanujesz nad silosami danych

  Zwizualizujesz informacje w technologiach GIS, Lidar, BIM, 3D i wiele innych!

fme_silnik

Przetwarzaj dane jak tylko chcesz

FME pobiera i łączy dane z wielu środowisk i serwisów (za Ciebie). Dzięki bogatej bibliotece dostępnych narzędzi, rozwiążesz każdy problem związany z przetwarzaniem danych. Łączenie, agregowanie, filtrowanie, dzielenie i usuwanie zduplikowanych danych nigdy nie było takie łatwe! Transformacja nie wymaga pisania skryptów czy kodowania.

fme_server

Pobieraj i udostępniaj dane w dowolnym formacie

Każda firma czy instytucja wykorzystuje dane zapisane w różnych formatach, w zależności od oprogramowania, z którego korzysta. Nie każdy można bez problemu otworzyć – wiemy, jakie to uciążliwe! Z FME to nie problem – obsługuje on ponad 450 różnych źródeł danych, w tym także przestrzennych (wektorowe, rastrowe).

fme_elastycznosc

Buduj procesy w oparciu o aktualne
i sprawdzone dane

Kontrola poprawności danych, zarówno pod kątem geometrycznym, atrybutowym jak i aktualności jest niezwykle istotna w dalszych procesach przetwarzania danych. Pozwoli to na zwiększenie dokładności otrzymanych wyników i stworzenie możliwie najlepszych rezultatów.

fme_cloud

Połącz swoje dane pochodzące z wielu źródeł i serwisów

Dzięki FME możesz integrować dane pochodzące z różnych źródeł tworząc wielkie hurtownie danych lub bazy Big Data. Istnieją rozwiązania pozwalające na bezpośrednie łączenie się z zewnętrznymi serwisami
i środowiskami, dzięki którym można pobierać dane
i udostępniać nasze wyniki.

Wypróbuj FME

To co, zaczynamy? Pobierz 30-dniową wersję FME. Dodatkowo otrzymasz od nas instrukcję użytkownika wraz
z zestawem zadań do samodzielnego wykonania.
Odkryj pełen potencjał Twoich danych i zobacz jak wiele procesów możesz zautomatyzować.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Firma (wymagane)

  Który z sektorów najlepiej opisuje Twoją działalność (wymagane)

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy