Przyspiesz codzienną pracę z danymi dzięki Platformie FME

Masz problem z synchronizacją i migracją danych? Pozyskiwanie danych i ich ręczna weryfikacja zajmują Ci dużo czasu? Nieuporządkowane dane powodują opóźnienia w Twoich projektach? Odkryj Platformę Integracji Danych FME.

automatyzacja procesów

Łączenie różnych źródeł danych

Konwertuj dane między formatami w intuicyjnym interfejsie bez konieczności kodowania.

łączenie źródeł danych

Przekształcanie danych

Manipuluj danymi i ich modelami, by zyskać dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz.

przekształcanie danych

Automatyzacja przepływów pracy

Zautomatyzuj powtarzalne procesy i przekształcaj dane nawet 24/7.

Dzięki FME zyskasz samodzielność i niezależność w codziennej pracy, podejmiesz lepsze decyzje biznesowe oparte na aktualnych danych i oszczędzisz czas. Zajmujesz się tym, co naprawdę ważne, a resztę robi za Ciebie FME.

Jak wykorzystasz FME? 🚀

Wypełnij formularz i skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  O czym chcesz porozmawiać

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Kim jesteśmy?

  Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT. Od 25 lat tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie. Oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML oraz digitalizację. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Safe Software, producenta Platformy Integracji Danych FME.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: