FME Desktop

Poznaj nowe oblicze pracy z danymi

Wypróbuj FME

Dzięki FME Desktop, podstawowemu produktowi platformy integracji danych FME, w pełni wykorzystasz potencjał informacji drzemiących w gromadzonych danych. Z FME Desktop w prosty sposób połączysz dane z różnych formatów oraz systemów wykorzystywanych w Twoim przedsiębiorstwie. Korzystasz z technologii Big Data, danych tekstowych, GIS, CAD, LiDAR, 3D? Innych? Nie ma problemu – obsługując ponad 450 różnych źródeł danych FME z pewnością odczyta i przetworzy format z którym pracujesz na co dzień. Wypróbuj FME i przekonaj się sam!

fme_silnik

FME Workbench

Buduje skrypty przetwarzania danych przy użyciu prostego interfejsu graficznego. Wystarczy że przekażesz pliki do analizy za pomocą metody drag and drop. Przetwarzanie danych za pomocą FME, nie wymaga umiejętności programistycznych.

FME Workbench FME Data Inspector

FME Data Inspector

Przeglądarka danych służąca do ich eksploracji przed, po oraz w dowolnym momencie konstruowania skryptu. Wizualizuje dane z podglądem ich atrybutów. Dzięki równoczesnemu przetwarzaniu oraz sprawdzaniu danych, będziesz mieć pewność, że utworzony skrypt działa prawidłowo.

Wypróbuj FME

Przez 30 dni możesz bezpłatnie testować możliwości najnowszej wersji FME Desktop! Otrzymasz od nas również instrukcję użytkownika z zestawem zadań do samodzielnego wykonania. Przekonaj się, jak proste może być przetwarzanie danych i w jak wielu czynnościach może Cię wyręczyć FME.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Firma (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Napisz krótko do jakich zadań wykorzystasz FME Form (wymagane)

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.