Wzmocnij kompetencje z zakresu integracji i przetwarzania danych z FME

Chcesz nauczyć się obsługi FME od podstaw? Znasz już platformę, ale chcesz poszerzyć swoje kompetencje, nauczyć się bardziej zaawansowanych funkcji FME? A może chcesz wyszkolić zespół z obsługi platformy? Jesteś w dobrym miejscu!

Jakie szkolenie wybrać?

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z zakresu FME Desktop, FME Server, a także szkolenia skupione na konkretnych zagadnieniach, m.in. praca z bazami danych czy język Python w FME.

Dlaczego warto?

Szkolenia prowadzą eksperci i certyfikowani trenerzy FME, zarówno stacjonarnie, jak i online – wybierasz formę najwygodniejszą dla siebie. Prowadzimy także dedykowane szkolenia dopasowane do potrzeb naszych odbiorców.

Co dalej?

Napisz o swoich potrzebach, a my udzielimy szczegółowych informacji na temat warsztatów FME, doradzimy, które szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze oraz zaproponujemy korzystną ofertę.

50

przeprowadzonych szkoleń

200+

zadowolonych uczestników

35

przeszkolonych firm

Poznaj szkolenia FME 🚀

  Imię i nazwisko*

  Służbowy e-mail*

  Telefon

  Masz dodatkowe pytania?

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Kim jesteśmy?

  Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT. Od 25 lat tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie. Oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML oraz digitalizację. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Safe Software, producenta Platformy Integracji Danych FME.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: