Karolina Borkowska

Product Manager FME, analityk danych z ponad 3-letnim doświadczeniem pracy z Platformą FME. Na swoim koncie ma kilka wdrożeń oraz rozwiązań bazujących na FME, szczególnie z branży GIS oraz telekomunikacja. Posiada wiedzę zarówno techniczną związaną z przetwarzaniem i integracją danych w FME. Posiada wiedzę biznesową, dzięki czemu pomoże zidentyfikować potrzeby klienta oraz podpowie, w jaki sposób można je rozwiązać.

Paweł Wojdak

Key Account Manager. Jest odpowiedzialny za rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami FME. Ponad 10-letnie doświadczenie we współpracy z firmami m.in. z branży telekomunikacyjnej, przy projektach optymalizacyjnych, wraz z szeroką wiedzą z zakresu analizy i przetwarzania danych, sprawiają, że niezwykle skutecznie dobiera rozwiązania dopasowane do unikalnych potrzeby naszych klientów.

Wiktor Sawicki

Specjalista ds. klientów i sprzedaży. Odpowiedzialny za kontakty z obecnymi i przyszłymi użytkownikami FME. Szeroka wiedza na temat FME oraz doświadczenie współpracy z klientami z wielu branż pozwalają mu dobrać produkty FME, szkolenia oraz dedykowane wsparcie techniczne jak najlepiej odpowiadające potrzebom klientów.

Mateusz Pyra

Specjalista ds. danych geoprzestrzennych, analityk GIS. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w wykorzystaniu Platformy FME. Certyfikowany ekspert oraz trener FME. Zaangażowany w projekty związane z analizą i migracją danych głównie dla branży Utilities, Telco oraz konsultacje w zakresie GIS. Prowadzi szkolenia i webinaria FME oraz zajęcia na Politechnice Warszawskiej, na kierunku Geoinformatyka.

Paweł Wróblewski

Specjalista ds. danych geoprzestrzennych. Posiada ponad 8 lat doświadczenia w pracy z Platformą FME. Realizuje projekty m.in. dla branży telekomunikacyjnej, Utilities oraz GIS. W swojej pracy FME wykorzystuje do analizy i przetwarzania danych pochodzących z wielu źródeł. Ponadto buduje rozwiązania wykorzystujące Platformę FME jako narzędzie ściśle współpracujące z innymi aplikacjami i środowiskami lub jako integralną część innej aplikacji.

Artur

Artur Gustowski

Konsultant, certyfikowany ekspert FME z ponad 20 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za analizy oraz projekty i realizacje rozwiązań z różnych obszarów IT oraz GIS, z wykorzystaniem Platformy FME. Prowadzi szkolenia zarówno dla klientów, jak i współpracowników.

Andrzej Stołecki

Starszy specjalista ds. systemów IT, administrator FME Server. Posiada wieloletnie doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi, zarządza również komponentami FME Server. Pomaga klientom oraz użytkownikom FME w doborze i instalowaniu najlepszych konfiguracji Platformy FME (rozwiązania on-premise, chmurowe, konteneryzacja).