Jak wykorzystać możliwości FME? Jak platforma integracji danych wspiera branże takie jak telekomunikacja, transport czy utilities? Jaki wpływ ma na rozwój miast czy kartografii? Dowiedz się, jak usprawnić procesy biznesowe z pomocą FME i jakie korzyści przynosi w przedsiębiorstwach – zapraszamy do zapoznania się z historiami klientów, prezentacjami użytkowników FME oraz ekspertów Globemy.

Case studies

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Generalizacja danych wektorowych i tworzenie map topograficznych przy użyciu FME w GUGiK

Zobacz, jak wykorzystaliśmy Platformę FME, aby stworzyć rozwiązanie, które pozwoliło na automatyczne opracowanie map topograficznych dla obszaru całej Polski w zaledwie kilka dni.

MGGP Aero

Stworzenie Krajowej Mapy Koron Drzew z wykorzystaniem danych LiDAR i Platformy FME

Zobacz, jak Platforma FME umożliwiła firmie MGGP Aero opracowanie ponad 19TB danych i pomogła stworzyć Krajową Mapę Koron Drzew Polski zawierającej informacje o ponad 5 mld drzew.

GEOPOZ

Model 3D Poznania, Baza Zieleni Miejskiej, Aktualizacja SIP – Platforma FME w GEOPOZIe

Zobacz, jak GEOPOZ wykorzystuje Platformę FME do budowania modelu 3D miasta, bazy zieleni miejskiej, a także innych, nowoczesnych rozwiązań służących udostępnianiu informacji o przestrzeni miejskiej Poznania.

MPU Łódź

E-usługi, raporty i miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego

Zobacz jak Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi wykorzystuje Platformę FME do tworzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

AI Clearing

Sprawniejsza analiza i konwersja danych przestrzennych na potrzeby projektów budowlanych

Zobacz jak dzięki platformie FME, firma AI Clearing nawet 10-krotnie przyspieszyła analizę danych przestrzennych, potrzebnych do monitorowania postępów prac budowlanych.

Nexera

Automatyczna walidacja i migracja dokumentacji projektowej do systemu paszportyzacji

Zobacz, jak rozwiązanie Globemy wykorzystujące FME pomogło firmie telekomunikacyjnej Nexera zautomatyzować proces walidacji danych i naprawy błędów. Poznaj szczegóły

Visimind

Automatyzacja i optymalizacja procesów kontroli danych przestrzennych

Dowiedz się, jak Platforma FME usprawniła zbieranie i przetwarzanie dużych ilości danych o sieci. Poznaj szczegóły

Visoro Group

Automatyzacja manualnych procesów i przesyłania danych za pomocą jednego skryptu

Dowiedz się, jak firma Visoro Group skróciła czas przetwarzania oraz ładowania danych adresowych aż o 750 razy. Poznaj szczegóły

Grupa MTP

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki integracji wielu systemów i źródeł danych

Zobacz, jak Grupa MTP rozwiązała problemy w zakresie integracji systemów opartych na różnych technologiach bazodanowych dzięki FME. Poznaj szczegóły

FME i 3D Cities

FME i utilities

Inne zagadnienia związane z FME

Dowiedz się więcej

Masz dodatkowe pytania o FME? Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać możliwości platformy i potencjał danych w Twojej firmie? Napisz do nas – nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

Porozmawiajmy