Dziękujemy, że byliście z nami!

 

Dołącz do społeczności FME

29. marca w Warszawie odbył się FME World Tour 2018. Jest to cykliczne wydarzenie sygnowane przez producenta FME – firmę Safe Software. W tym roku odbywa się w ponad 70 miejscach na świecie. Wydarzenie w Warszawie zebrało prawie 130 osób z różnych branż. Skąd dokładnie? Można zobaczyć na mapie obok.
Przedstawiciele Globemy, GUGiKu, KGHM, MPU w Łodzi, OPEGIEKA, Netii, MPEC Kraków, ARUP, SHH i Advanced Business Services opowiedzieli o wykorzystaniu FME w swoich organizacjach. Uczestnicy mogli posłuchać o nowych funkcjonalnościach, formatach i funkcjach FME 2018, a także poznać szczegóły projektów, w których FME jest kluczowym ogniwem. Prelegenci opowiedzieli o wykorzystaniu FME nie tylko w typowych organizacjach opracowujących dane geoprzestrzenne, ale także m.in. o zastosowaniu FME w górnictwie i ciepłownictwie. Globema przedstawiła swoją aplikację do uzgodnień danych GESUT. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje dotyczące wykorzystania FME w projektowaniu miast 3D, tworzeniu zasobów publicznych (INSPIRE, BDOO, EGiB) oraz przygotowaniu baz adresowych. Wszystkie prezentacje można znaleźć poniżej.
W przerwie odbyła się gra „Transformer Pictionary”. Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Cieszy nas niezmiernie, że zorganizowana przez nas impreza z cyklu FME World Tour miała tak liczną frekwencję. Wszystkim pragniemy bardzo podziękować za uczestnictwo. Szczególnie dziękujemy naszym prelegentom za arcyciekawe prezentacje pokazujące, jak potencjał FME pomaga realizować konkretne i niełatwe zadania związane z danymi przestrzennymi.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wypełnili ankiety, a była to zdecydowana większość. Jest to dla nas cenna informacja na temat tego, czego oczekujecie Państwo od FME i w jaki sposób chcielibyście poszerzać swoją wiedzę. Dziękujemy za wartościowe uwagi i opinie, a także za ciepłe słowa na temat naszego wydarzenia oraz samego FME. Niezmiernie miło nam czytać takie słowa!
Już dziś zapraszamy na kolejny FME World Tour 2019, a wcześniej na nasze webinaria, szkolenia oraz na naszą grupę na LinkedIn. Piszcie na tym forum w sprawach drobnych i dużych, dzielcie problemami i chwalcie się swoimi osiągnięciami związanymi z FME.
Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami!

Prezentacje konferencyjne

   Wszystkie prezentacje znajdziecie w tym miejscu