FME w abonamencie licencyjnym Sektora Utilities

Integracja danych na temat Twojej sieci.

Ten rodzaj subskrypcji skierowany jest do przedsiębiorstw z branży elektrycznej, wodnej lub gazowej. Pozwala na korzystanie z nieograniczonej ilości FME Desktop oraz FME Server, przy stałej rocznej opłacie. Kwota ta zależy tylko i wyłącznie od liczby klientów obsługiwanych przez dane przedsiębiorstwo.

Korzyści

Niższe koszty wdrożenia

Ze względu, że wysokości subskrypcji jest stała, działy oraz wszystkie zespoły w przedsiębiorstwie mają możliwość korzystania z tylu licencji FME Desktop oraz FME Server, na ile jest zapotrzebowanie – bez dodatkowych kosztów.

Bezpłatne FME dla wszystkich wydziałów i instytucji urzędowych

Za jedną stałą roczną cenę, wszyscy pracownicy przedsiębiorstwa mogą korzystać z FME, bez dodatkowych kosztów.

Brak przestoju w projektach

Ponieważ w ramach subskrypcji liczba licencji FME jest nieograniczona, istnieje możliwość korzystania z FME jednocześnie przy wszystkich projektach w wielu zespołach, co wyeliminuje ewentualne opóźnienia w realizacji

Uproszczone budżetowanie

Koszty subskrypcji znane są od początku i są stałe w zależności od liczby klientów danego przedsiębiorstwa, co pozwala na zaplanowanie budżetu w przyszłym roku.

Wykorzystanie funduszy OpEx

Cena subskrypcji oparta na populacji jest kosztem operacyjnym.

Prosta procedura zakupowa

Decydując się na jeden zakup w ramach subskrypcji ograniczamy czas pracy pracowników działów finansowo-księgowych.

Cennik

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do pełnego cennika:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Liczba obsługiwanych klientów (wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy

  FAQ

  Co się stanie, jeśli liczba moich klientów się zmieni?

  Przy kolejnej dacie odnowienia subskrypcji należy podać nową, aktualną liczbę klientów. Wówczas koszty będą wyznaczone dla nowego poziomu.

  Jaka jest roczna kwota za subskrypcję?

  Wysokość subskrypcji zależy tylko i wyłącznie od liczby klientów obsługiwanych przez Twoje przedsiębiorstwo.

  Jakie rodzaje przedsiębiorstw z kategorii Small Utlilities kwalifikują się do tej subskrypcji?

  Do korzystania z tego rodzaju subskrypcji kwalifikują się przedsiębiorstwa, które obsługują mniej niż 100 000 klientów dostarczając im takie media jak: woda, gaz, energia elektryczna.

  Niedawno wykupiłem jednorazową roczną licencję na oprogramowanie FME. Czy mogę przejść na subskrypcję dla w ramach abonamentu Utilities?

  Tak, zapewniamy proporcjonalny kredyt na pozostałą liczbę miesięcy w łącznej kwocie wsparcia technicznego (AMC). Wpłynie to na wielkość Twojej opłaty abonamentu przez pierwszy rok.

  Mam aktywne licencje FME. Co się z nimi dzieje?

  Wszystkie posiadane przez Ciebie aktywne licencje, zostaną dołączone do abonamentu. Podczas obowiązywania umowy wysokość subskrypcji będzie pomniejszona o wartość aktywnej licencji.

  A co z dodatkowymi wtyczkami FME oraz FME Cloud?

  Dodatkowe wtyczki oraz FME Cloud nie są objęte tym programem i w przypadku chęci korzystania z nich, muszą zostać osobno zakupione i licencjonowane.

  Jaka jest różnica między licencjami FME zakupionymi indywidualnie a licencjami zakupionymi w ramach tego programu?

  Licencje FME, które zostały zakupione indywidualnie, są ważne na cały okres użytkowania. Zapewnia to ciągłe korzystanie z licencji FME, ale aby otrzymać aktualizację i wsparcie konieczne jest wykupienie rocznego AMC. Licencje zakupione w ramach tej subskrypcji są ważne tylko przez czas trwania subskrypcji, ale istnieje możliwość ich odnowienia. Wówczas zapewniony jest dostęp do wsparcia i aktualizacji oprogramowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

  Skontaktuj się z nami