FME Server

Prosta integracja systemów i danych

 

Skontaktuj się z nami

FMEServer

  • Wykorzystaj FME Server, aby zautomatyzować przepływ danych.

  • Integruj aplikacje, systemy i dane.

  • Zlikwiduj zbędne, żmudne operacje na danych, które musisz wykonywać każdego dnia.

Praktycznie nieograniczona automatyzacja

FME Server ściśle współpracuje z FME Desktop. Zaprojektuj przepływ i przetwarzanie danych za pomocą graficznego interfejsu FME Desktop, a następnie opublikuj i szeroko udostępnij zaprojektowane możliwości za pomocą FME Server.

  • Za pomocą FME Server możesz zautomatyzować przetwarzanie danych poprzez konfigurację i cykliczne uruchamianie skryptów.

  • FME Server potrafi udostępnić konkretne skrypty, tak aby użytkownik mógł uruchamiać je w dowolnym momencie.

  • FME Server wspiera także obsługę procesów czasu rzeczywistego.

Utrzymaj aktualność danych

Zaprojektuj workflow danych w swojej organizacji, integrując proste usługi w chmurze, czy też złożone systemy informatyczne.

FME Server posiada interfejs REST API i wspiera takie protokoły komunikacyjne jak: email, SMS, WebSockets, JMS i wiele innych. Do tego dochodzą możliwości obsługi setek formatów danych i aplikacji.

Pozbądź się silosów danych i ciesz się aktualnymi i zsynchronizowanymi danymi.

Cechy FME Server

skalowalność

Wysoka skalowalność

Niezależnie od tego, czy jesteś małym lokalnym sklepem, czy dużą międzynarodową organizacją, FME Server sprawnie spełni Twoje potrzeby w zakresie automatyzacji. Wraz z rozwojem FME Server może być łatwo skalowany poprzez zastosowanie tzw. dodatkowych silników.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych

Nasze rozwiązania ściśle związane są z pracą na danych, dlatego bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem. Aby dokładniej przyjrzeć się stosowanym technologiom zabezpieczeń zerknij do dokumentu FME Server Security Whitepaper

api

Interfejs REST API

FME Server posiada interfejs REST API, który zapewnia kontrolę nad szeroką gamą funkcjonalności.

niezawodność

Niezawodność systemu

FME Server zapewnia wysoką niezawodność. W przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej możliwe jest automatyczne przełączanie procesów na kolejny silnik. W sytuacjach krytycznych możliwe jest skorzystanie z mechanizmów przywracania konfiguracji i komponentów FME Server.

łatwy w użyciu

Prosty w użyciu

Pomimo profesjonalnych i bardzo zaawansowanych funkcjonalności jakich dostarcza FME Server, jest on prosty w użyciu. Instalacja FME Server nie jest skomplikowana i trwa kilka minut. FME Server udostępnia poprzez przyjazną aplikację przeglądarkową Web szerokie możliwości konfiguracyjne.

cloud

FME Cloud = FME Server w chmurze

FME Server może być instalowany na maszynach użytkownika. Jeśli jednak chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje ‘chmura’, w zakresie skalowania, możesz łatwo zmigrować swój FME Server do ‘chmurowego’ FME Cloud.