FME w abonamencie dla portów lotniczych

Dzięki temu typowi licencjonowania każdy z portów lotniczych będzie w stanie korzystać z nieograniczonej liczby oprogramowania FME Desktop oraz FME Server. Kwota rocznej opłaty jest wyliczana w oparciu o liczbie obsługiwanych pasażerów w ciągu roku.

Uwaga: w związku ze zmniejszeniem liczby lotów pasażerskich spowodowanych epidemią wirusa COVID-19, wszelkie subskrypcje zakupione w 2020 r. będą wyliczane w oparciu o przewidywany ruch pasażerski w 2020 roku lub w oparciu o statystyki z roku 2019. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Korzyści

Niższe koszty wdrożenia

Dokonując jednorazowej opłaty odblokowujesz dostęp do wszystkich elementów oprogramowania FME Desktop oraz FME Server.

Bezpłatne FME dla wszystkich wydziałów i instytucji urzędowych

W ramach jednego abonamentu licencje FME będą dostępne w sposób nieograniczony dla wszystkich wydziałów i departamentów.

Brak przestoju w projektach

Poprzez skrócenie procedury zakupowej oraz szybszą dostawę nowych licencji niezbędnych do wykonania danego projektu.

Uproszczone budżetowanie

Koszty subskrypcji są stałe na przestrzeni danego roku. Umożliwi to łatwiejsze rozplanowanie budżetu.

Wykorzystanie funduszy OpEx

Cena subskrypcji oparta na populacji jest kosztem operacyjnym.

Prosta procedura zakupowa

Decydując się na jeden zakup w ramach subskrypcji ograniczamy czas pracy pracowników działów finansowo-księgowych.

Cennik

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do pełnego cennika:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa (wymagane)

  Łączna liczba pasażerów (wymagane)

  Treść wiadomości

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy

  FAQ

  Jak definiowana jest liczba moich pasażerów?

  Liczba pasażerów określana jest na podstawie łącznej liczby pasażerów oraz operacji pax, na przestrzeni ostatniego roku kalendarzowego. Wielkość ruchu towarowego nie jest brana pod uwagę.

  Co się stanie, jeśli liczba pasażerów ulegnie zmianie?

  W momencie odnawiania subskrypcji, umowa zostanie podpisana na kwotę odpowiadającą aktualnemu obłożeniu lotniska.

  Co w przypadku jeśli port lotniczy należy do władz państwowych?

  W przypadku jeśli danego portu lotniczego może dotyczyć więcej niż jeden plan subskrypcyjny, prosimy o kontakt w sprawie nakreślenia możliwych opcji budżetowania.

  Niedawno dokonałem opłaty wsparcia technicznego moich licencji FME. Jak wpłynie to na wysokość abonamentu?

  Zapewniamy proporcjonalny kredyt na pozostałą liczbę miesięcy w łącznej kwocie wsparcia technicznego (AMC). Wpłynie to na wielkość Twojej opłaty abonamentu przez pierwszy rok.

  Mam aktywne licencje FME. Co się z nimi dzieje?

  Wszystkie istniejące licencje zostaną dołączone do tego programu i podczas obowiązywania umowy nie będziesz musiał płacić rocznej konserwacji tych istniejących aktywów.

  A co z dodatkowymi wtyczkami FME oraz FME Cloud?

  Dodatkowe wtyczki oraz FME Cloud nie są objęte tym programem i w przypadku chęci korzystania z nich, muszą zostać osobno zakupione i licencjonowane.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

  Skontaktuj się z nami