Chcesz wykorzystać FME w swoim projekcie, ale nie wiesz od czego zacząć? To żaden problem! Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z wykorzystaniem i wdrażaniem FME. Posiadamy certyfikaty świadczące o naszej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu w pracy z tym narzędziem. Przeprowadzimy Cię przez cały proces – od początku do końca wdrożenia, w taki sposób żebyś Ty i Twoja firma byli zadowoleni z końcowego efektu!

Zainteresowały Cię możliwości FME i chcesz zacząć z niego korzystać oraz samodzielnie budować procesy, ale nie wiesz jak? To nic skomplikowanego! Jesteśmy doświadczonymi i certyfikowanymi trenerami FME i z chęcią wprowadzimy Cię w świat tego oprogramowania! Sprawdź naszą ofertę szkoleń. Pamiętaj, że każde z nich możemy dopasować pod Twoje potrzeby!

Poznaj ofertę szkoleń
z zakresu FME

Realizujesz projekt, w którym wykorzystywane są duże ilości danych? Jest ich tyle, że nie wiesz, jak je pobrać, zintegrować i w jaki sposób odpowiednio je wykorzystać? Chcesz mieć pewność, że dane są aktualne i prawidłowe? Zależy Ci na czasie i potrzebujesz rozwiązania „na wczoraj”? Nasi eksperci służą radą i wsparciem na każdym etapie realizacji projektu !

Sprawdź nasze kompetencje
w realizacji projektów

Chcesz zakupić licencje FME, ale nie wiesz ile to może kosztować? Potrzebujesz dowiedzieć się, które licencje będą odpowiednie dla Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z naszymi specjalistami! Jesteśmy jedynym partnerem Safe Software w Polsce. Decydując się na zakup u nas, otrzymasz najniższą cenę na rynku. Dodatkowo możesz skorzystać z dodatkowego wsparcia technicznego lub konsultacji.

Odkryj naszą ofertę
Maintenance & Support

Poznaj historie naszych klientów!