Potrzebujesz wykorzystać FME w swoim projekcie, ale nie jesteś przekonany do jego zakupu? To żaden problem! Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z wykorzystaniem i wdrażaniem FME. Posiadamy certyfikaty świadczące o naszej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu w pracy z tym oprogramowaniem. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc wykorzystać FME przy konkretnym zadaniu.

Zainteresowały Cię możliwości oferowane przez FME i chciałbyś z niego korzystać, ale nadal nie wiesz jak? Nic trudnego! Jesteśmy certyfikowanymi trenerami FME i z chęcią wprowadzimy Cię w świat tego oprogramowania. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia otwarte i dedykowane.

Poznaj ofertę szkoleń
z zakresu FME

Realizujesz projekt, w którym wykorzystywane są duże ilości danych? Posiadasz ich tyle, że nie wiesz, jak je pobrać, zintegrować i jak je dalej wykorzystać? Chcesz mieć pewność, że Twoje dane są aktualne i prawidłowe? Zależy Ci na czasie i potrzebujesz gotowego rozwiązania „na wczoraj”?

Sprawdź nasze kompetencje
w realizacji projektów

Rozważasz zakup FME, ale nie wiesz ile Cię to będzie kosztować? Jesteśmy jedynym partnerem Safe Software w Polsce. Decydując się na zakup u nas, wiesz, że dostaniesz najniższą cenę na rynku. Ponadto dla swoich klientów oferujemy wsparcie techniczne, konsultacje oraz pomoc.

Odkryj naszą ofertę
Maintenance & Support