Nie masz możliwości zbudowania odpowiedniej infrastruktury serwerowej, a chcesz automatyzować procesy, przetwarzać dane w czasie rzeczywistym i udostępniać duże zbiory danych? Poznaj FME Flow Hosted (Cloud)!

FME Flow Hosted (Cloud) to chmurowe rozwiązanie FME Flow (Server). Pozwala na czerpanie korzyści z możliwości i funkcjonalności FME Flow (Server) bez konieczności budowania odpowiedniej infrastruktury.

Buduj skrypty do transformacji danych przy użyciu FME Form (Desktop), a następnie użyj FME Flow Hosted (Cloud) aby uruchamiać je w czasie rzeczywistym i w pełni automatyzować nasze procesy. Wybierając FME Flow Hosted (Cloud) nie musisz się martwić kosztami ponoszonymi za tworzenie i zarządzanie infrastrukturą FME Flow (Server) – my się tym zajmiemy!

Ceny za FME Flow Hosted (Cloud) są przejrzyste – masz możliwość płacenia za elastyczność użytkowania FME Flow Hosted (Cloud) lub ustalić roczną stawkę. Sprawdź ceny tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas

Czym różni się FME Flow Hosted od FME Flow?

fme_server_fme_cloud

Cechy FME Flow Hosted

fme_silnik

Nieograniczona liczba silników

Umożliwia równoległe przetwarzanie zadań, co jest przydatne do łączenia danych pochodzących z wielu internetowych źródeł. Możesz dodać dowolną ilość silników, ale musisz pamiętać, że wydajność niektórych zadań może być ograniczona przez sprzęt.

Zwinność i elastyczność

To Ty kontrolujesz swoje koszty i sprzęt. W ciągu minuty możesz zmienić rozmiar dysku lub zaplanować instancję, aby działała w określonych godzinach. Jednym kliknięciem wykonasz kopie zapasowe wszystkich swoich danych.

fme_rest_api

Interfejs REST API

Tak samo jak w przypadku FME Flow (Server), wbudowane REST API pozwala na pełną kontrolę nad Twoimi procesami i danymi. Składaj żądania za pomocą adresów URL, a w odpowiedzi otrzymaj przejrzysty plik JSON.

fme_skalowalnosc

Wysoka skalowalność

W sytuacji, gdy Twoja usługa jest obciążona, FME Flow Hosted (Cloud) sobie z tym poradzi. Podczas szczytowego zapotrzebowania, skaluj aby móc korzystać z nieograniczonej mocy obliczeniowej FME Flow Hosted (Cloud), a w okresach niewielkiej aktywności zmniejsz skale, aby zaoszczędzić pieniądze.

fme_mobilnie

Powiadomienia i wsparcie mobilne

Nie musisz siedzieć przy biurku 24h/dobę. Możesz zarządzać swoimi procesami przy użyciu aplikacji mobilnej, w której możesz dodatkowo ustawić powiadomienia, które poinformują Cię o wystąpieniu ewentualnych błędów lub problemów.

fme_elastycznosc

Ciągła aktualność

Nie musisz czekać na stworzenie nowej lepszej wersji FME Flow Hosted (Cloud). Ulepszenia i rozwój programu trwają cały czas i na bieżąco są dodawane do Twojego FME Flow Hosted (Cloud). A Ty masz kontrolę nad tym w jaki sposób są one tworzone i wdrażane.