FME w abonamencie licencyjnym dla samorządów

Integracja danych na terenie gmin i powiatów

FME Desktop oraz FME Server, przy stałej rocznej opłacie, zależnej od populacji danej jednostki terytorialnej. Korzystając z tego rodzaju subskrypcji, wszystkie wydziały lub jednostki urzędów będą mogły pracować z FME bez dodatkowych kosztów, oszczędzając przy tym pieniądze, które należałoby wydać przy jednorazowym zakupie licencji. Ze względu na łatwiejszy dostęp do oprogramowania FME, projekty mają szansę na sprawniejszą realizację.

Korzyści

Niższe koszty wdrożenia

Ponieważ opłata za subskrypcję jest stała, departamenty oraz wydziały urzędów mogą korzystać z tylu licencji FME Desktop oraz FME Server, na ile jest zapotrzebowanie – bez dodatkowych kosztów.

Bezpłatne FME dla wszystkich wydziałów i instytucji urzędowych

W ramach abonamentu możesz swobodnie dodawać niezbędne produkty FME w miarę zmieniających się potrzeb.

Brak przestoju w projektach

Ponieważ w ramach subskrypcji liczba licencji FME jest nieograniczona, istnieje możliwość korzystania z FME jednocześnie przy wszystkich projektach w wielu departamentach bądź wydziałach, co wyeliminuje ewentualne opóźnienia w realizacji.

Uproszczone budżetowanie

Koszty subskrypcji znane są od początku i są stałe w zależności od liczby mieszkańców gminy lub powiatu, co pozwala na zaplanowanie budżetu w przyszłym roku.

Wykorzystanie funduszy OpEx

Cena subskrypcji oparta na liczebności populacji jest kosztem operacyjnym.

Prosta procedura zakupowa

Decydując się na jeden zakup w ramach subskrypcji oszczędzamy czas pracy pracowników działów finansowo-księgowych.

Cennik

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do pełnego cennika:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Instytucja (wymagane)

  Całkowita populacja w Twoim regionie (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  FAQ

  Co się stanie, jeśli liczba mieszkańców się zmieni?

  Przy kolejnej dacie odnowienia subskrypcji należy podać nową, aktualną liczbę mieszkańców. Wówczas koszty będą wyznaczone dla nowego poziomu populacji.

  Jaka jest moja populacja?

  Liczebność populacji gminy bądź powiatu określana jest na podstawie oficjalnego spisu ludności w kraju.

  Jakie rodzaje samorządów się kwalifikują?

  Subskrypcja dla samorządów lokalnych kierowana jest do powiatów i gmin (gminy miejskie, miejsko-wiejskie oraz wiejskie). Do tego rodzaju subskrypcji nie kwalifikują się jednostki wojewódzkie lub ogólnopolskie.

  Niedawno wykupiłem roczne wsparcie moich licencji FME. Czy mogę przejść na subskrypcję dla samorządów lokalnych?

  Tak, zapewniamy proporcjonalny kredyt na pozostałą liczbę miesięcy w łącznej kwocie wsparcia technicznego (AMC). Wpłynie to na wielkość Twojej opłaty abonamentu przez pierwszy rok.

  Mam aktywne licencje FME. Co się z nimi dzieje?

  Wszystkie aktywne licencje posiadane przez urzędy samorządu lokalnego zostaną dołączone do subskrypcji i podczas obowiązywania umowy wysokość subskrypcji będzie pomniejszona o wartość aktywnej licencji.

  A co z dodatkowymi wtyczkami FME oraz FME Cloud?

  Dodatkowe wtyczki oraz FME Cloud nie są objęte tym programem i w przypadku chęci korzystania z nich, muszą zostać osobno zakupione i licencjonowane.

  Jaka jest różnica między licencjami FME zakupionymi indywidualnie a licencjami zakupionymi w ramach abonamentu?

  • Licencje FME zakupione w ramach abonamentu dla samorządów lokalnych przekroczą limit czasu pod koniec okresu subskrypcji, chyba że zostanie ona odnowiona. Będziesz mieć pełny dostęp do wsparcia i aktualizacji bez dodatkowych kosztów w okresie subskrypcji.
  • Licencje FME, które są kupowane indywidualnie, są ważne na czas nieokreślony. Zapewnia to ciągłe korzystanie z licencji FME, ale aby otrzymać aktualizacje i wsparcie, musisz odnowić wsparcie techniczne na kolejny rok.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

  Skontaktuj się z nami