FME w abonamencie dla sektora edukacyjnego

Subskrypcja ta jest kierowania do uczelni wyższych, uniwersytetów lub zespołów szkolnych. Umożliwia ona korzystanie
z nieograniczonej liczby licencji na oprogramowanie FME Desktop oraz FME Server w ramach projektów studenckich oraz zarządzania obiektami. Subskrypcja jest roczna, a jej wysokość zależy jedynie od liczby studentów danej uczelni. Korzystając z tego rozwiązania, wszystkie wydziały, zakłady, katedry i inne jednostki uniwersytetu mogą używać FME bez ograniczeń, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pozwola to na oszczędności funduszy oraz przyśpieszenie tempa realizacji projektów.

Korzyści

Wykorzystanie funduszy OpEx

Koszt subskrypcji  jest stały, a zatem cała społeczność uczelni ma możliwość korzystania z tylu licencji FME Desktop oraz FME Server, na ile jest zapotrzebowanie – bez dodatkowych kosztów.

Skrócona procedura zakupowa

Niskie koszty – decydując się na jeden zakup w ramach subskrypcji ograniczamy czas pracy pracowników działów finansowo-księgowych.

Brak przestoju w projektach

Eliminacja opóźnień w projektach – w ramach subskrypcji liczba licencji FME jest nieograniczona, istnieje zatem możliwość korzystania z FME jednocześnie przy wszystkich projektach, co zmniejsza prawdopodobieństwo opóźnień w ich realizacji.

Uproszczone budżetowanie

Przewidywalne budżetowanie – koszty subskrypcji znane są od początku i są stałe w zależności od liczby studentów, co pozwala na zaplanowanie budżetu uczelni w kolejnym roku.

Nielimitowany dostęp do licencji

Wszystkie zakupione licencje są objęte wsparciem technicznym.

Bezpłatne FME dla wszystkich wydziałów i instytucji uczelni

Za jedną stałą roczną cenę, cała społeczność uczelni może korzystać z FME, bez dodatkowych kosztów.

Cennik

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do pełnego cennika:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa jednostki naukowej(wymagane)

  Liczba studentów / uczniów (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Licencje bezpłatne

  Subskrypcja jest przeznaczona do zarządzania instytucjami edukacyjnymi. W przypadku chęci korzystania z FME w ramach prowadzonych zajęć, zapewniamy darmowe licencje dla:

  Jesteś zainteresowany wykorzystaniem bezpłatnych licencji? Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Użytkowania.

  FAQ

  Co w przypadku, gdy liczba studentów ulegnie zmianie?

  Przy najbliższym odnowieniu subskrypcji należy podać nową liczbę studentów i wówczas zostanie skorygowany poziom subskrypcji.

  Jaka jest roczna kwota za subskrypcję?

  Wysokość subskrypcji zależy tylko i wyłącznie od liczby zarejestrowanych studentów (suma studentów na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych). Kompletny cennik zostanie jest możliwy do pobrania po wypełnieniu formularza kontaktowego.

  Jakie instytucje edukacyjne kwalifikują się do tej subskrypcji?

  Subskrypcja ta skierowana jest do uniwersytetów, uczelni wyższych oraz okręgów szkolnych.

  Niedawno wykupiłem jednorazową roczną licencję na oprogramowanie FME. Czy mogę przejść na subskrypcję edukacyjną?

  Tak, zapewniamy proporcjonalny kredyt na pozostałą liczbę miesięcy w łącznej kwocie wsparcia technicznego (AMC). Wpłynie to na wielkość Twojej opłaty abonamentu przez pierwszy rok.

  Mam aktywne licencje FME. Co się z nimi dzieje?

  Wszystkie aktywne licencje posiadane przez instytucje edukacyjną zostaną dołączone do subskrypcji i podczas obowiązywania umowy wysokość subskrypcji będzie pomniejszona o wartość aktywnej licencji.

  A co z dodatkowymi wtyczkami FME oraz FME Cloud?

  Dodatkowe wtyczki oraz FME Cloud nie są objęte tym programem i w przypadku chęci korzystania z nich, muszą one zostać osobno zakupione i licencjonowane.

  Jaka jest różnica między licencjami FME zakupionymi indywidualnie a licencjami zakupionymi w ramach tego programu?

  Licencje FME, które zostały zakupione indywidualnie, są ważne na cały okres użytkowania. Zapewnia to ciągłe korzystanie z licencji FME, ale aby otrzymać aktualizację i wsparcie konieczne jest wykupienie rocznego AMC. Licencje zakupione w ramach tej subskrypcji są ważne tylko przez czas trwania subskrypcji, ale istnieje możliwość ich odnowienia. Wówczas zapewniony jest dostęp do wsparcia i aktualizacji oprogramowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

  Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

  Skontaktuj się z nami