Integracja danych dla energetyki

Sektor energetyczny każdego dnia przetwarza ogromne ilości danych. Ich integracja umożliwia prognozowanie produkcji produkcji energii, dostosowanie oferty do potrzeb konsumentów oraz rozwój technologii Business Intelligence. Zautomatyzowane przepływy pracy przetwarzają dane zarówno podczas wywiadów terenowych, jak i z systemów GIS, umożliwiając ich analizę, pomocną w tworzeniu strategii biznesowych.

Integracja zestawów danych

Przebudowa i standaryzacja danych pod kątem konkretnych zastosowań sprawia, że ich możliwości są nieograniczone! Pozyskane informacje możesz wykorzystywać na potrzeby działów sprzedaży, brygad i pracowników technicznych oraz do długofalowych prognoz biznesowych.

Zarządzanie geobazą

Bez względu na rodzaj energii dostarczanej przez firmę, zrozumienie, w jaki sposób zasoby poruszają się w przestrzeni i czasie, jest kluczowe. Dzięki przekształcaniu plików sieciowych czy dokumentów CAD możesz dodatkowo wzbogacić swoją geobazę. Z FME osiągniesz te cele niezależnie od tego, czy chcesz zasilić swój system GIS czy zaktualizować mapę internetową, z której korzystają Twoi klienci.

Synchronizacja, zbieranie i przetwarzanie danych

Przetwarzanie danych w FME może odbywać się całkowicie automatycznie przy użyciu FME Server. Wystarczy, że ustawisz odpowiedni proces inicjujący daną transformację. Tego typu operacje są szczególnie przydatne podczas prognozowania szczytowego zapotrzebowania na Twoje usługi.

Modernizacja przepływów pracy

Kluczem do odpowiedniego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest odpowiednia komunikacja. Dzięki szerokim możliwościom modyfikacji i udostępniania danych w FME, każdy z działów – zaczynając od kierowców, przez planistów, dział zakupów, kończąc na kierownictwie – otrzyma te informacje, które są dla niego kluczowe. Przyspieszy to proces decyzyjny, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze.