Wypróbuj samodzielnie możliwości Platformy Integracyjnej FME i przekonaj się, że przetwarzanie i integracja danych może być proste!

Wybierz model licencyjny najlepiej pasujący do Twoich potrzeb. Nie wiesz, która z poniższych opcji będzie dla Ciebie najkorzystniejsza?

 • Kup licencje na własność zgodnie z obowiązującym cennikiem

 • FME Form – jeden produkt, bez podziału na wersje, stała cena.

 • FME Flow – stały koszt za każde kolejne wdrożenie (sprawdź koszt pracy CPU)

 • Skorzystaj z możliwości wykupienia wsparcia technicznego na kolejne lata 

Nie wiesz, które narzędzie  sprawdzi się w Twojej pracy? Poznaj:

 • Korzystaj z nieograniczonego dostępu do wszystkich komponentów Platformy FME w trakcie trwania subskrypcji

 • Zmieniaj i dopasowuj zakres Twojej licencji do zmieniających się potrzeb Twojej firmy

 • Obniż koszty wdrożenia i wyeliminuj opóźnienia projektowe

 • Skróć czas dostawy licencji i uprość procedurę zakupową

 • Skorzystaj z abonamentów dopasowanych do potrzeb Twojej branż

Dostępne modele subskrypcyjne

Utilities
i telekomunikacja

Zyskaj pełne zrozumienie Twojej sieci, dzięki prawidłowej integracji danych i systemów. Szybko i sprawnie zarządzaj nie tylko siecią rozproszoną, ale również ekipami pracującymi w terenie. Przetwarzaj dane w czasie rzeczywistym, aby móc reagować natychmiast, gdy zajdzie taka potrzeba – bez żadnych opóźnień. Koszt subskrypcji zależy od liczby klientów, którym świadczysz usługi.

Samorządy
lokalne i urzędy

Dostarczaj społeczności lokalnej nowoczesne, wydajne i intuicyjne usługi oparte na odpowiednio połączonych danych i systemach. Korzystaj z Platformy FME we wszystkich wydziałach i jednostkach do tworzenia portali open data, aplikacji, które angażują mieszkańców lub do świadczenia usług, a także do automatycznej walidacji danych czy cyklicznego raportowania.
Koszt subskrypcji zależy od liczby mieszkańców.

Lotniska
i porty lotnicze

Usprawnij zarządzanie lotniskiem i popraw doświadczenia Twoich pasażerów, dzięki prostej integracji danych oraz systemów biznesowych i operacyjnych.
W czasie rzeczywistym zarządzaj przestrzenią powietrzną i ruchem pasażerów wykorzystując technologie indor mapping. Zyskaj pełną kontrolę nad obiektami naziemnymi i całą infrastrukturą lotniska, tworząc ich cyfrowe bliźniaki.
Koszt subskrypcji zależy od liczby obsługiwanych pasażerów w ciągu roku.

Uczelnie
i organizacje non-profit

Odpowiednio połączone dane i integracja wielu różnych systemów może pomóc w lepszej realizacji Twoich zadań czy projektów naukowych. Nie pozwól by zła jakość danych lub nieprawidłowe zarządzenie nimi ograniczało Twoje możliwości. Twórz portale open data, dzięki którym można szerzej wykorzystywać Twoje dane (nawet w kilku różnych formatach) do dalszych projektów. Udostępniaj raporty i ważne dokumenty. A może chcesz stworzyć model 3D kampusu Twojej uczelni?
Koszt subskrypcji zależy od liczby Studentów.

Inne przedsiębiorstwa
(Enterprise Subscription)

Najbardziej elastyczna forma subskrypcyjna, która dopasuje się do każdego biznesu i do każdego budżetu.
Koszt subskrypcji zależy od wielkości i potrzeb Twojej firmy.
Chcesz poznać więcej szczegółów? Zastanawiasz się, którą opcję wdrożenia wybrać? Nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się w u Ciebie? Chcesz skorzystać z subskrypcji, ale nie widzisz swojej branży?

Nie martw się! Z przyjemnością się z Tobą spotkamy, by pomóc Ci znaleźć jak najlepsze rozwiązanie!

  Imię i nazwisko:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu:

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Chcesz przetestować Platformę, przed zakupem licencji, aby sprawdzić jakie ma możliwości i przekonać się czy, że spełnia Twoje oczekiwania? Skorzystaj z 30-to dniowej wersji testowej!

  Pobierz FME

  Jesteś Studentem lub Absolwentem? Pracujesz w organizacji charytatywnej albo non-profit, prowadzisz badania lub prowadzisz zajęcia dydaktyczne na uczelni? Skorzystaj z programu bezpłatnych licencji.

  Sprawdź szczegóły

  Przeczytaj najczęściej zadawane pytania w kontekście licencji oraz subskrypcji FME.

  Sprawdź szczegóły