Skip to main content

Dowiedz się jak skutecznie wprowadzić automatyzację w Twojej firmie (i dlaczego warto) – weź udział w webinarze

By 7 listopada, 2023Wydarzenia / Webinaria
Webinar automatyzacja procesów

Cyfryzacja oraz automatyzacja to nie tylko modne hasła, lecz nieodłączny element współczesnego biznesu, w którym liczy się przede wszystkim efektywność działania i wysoka jakość usług.  Nie ma już miejsca na manualne wykonywanie monotonnych i cyklicznych zadań, a ogromne ilości danych wytwarzanych i przetwarzanych w firmach danych są wręcz niemożliwe do opanowania, a co dopiero do skutecznego wykorzystania bez zautomatyzowania pewnych działań.

Automatyzacja znajdzie zastosowanie w ogromnej liczbie procesów, w każdej dziedzinie. Od dokładniejszego monitorowania i raportowania danych finansowych i analizowanie ryzyka kredytowego, przez zapewnienie dokładności i ciągłości informacji niezbędnych do sprawnego zarządzania siecią telekomunikacyjną czy wodociągową, po sprawniejsze dobieranie najlepszych dostawców, analizowanie zachowań klientów, a także planowanie skutecznych strategii marketingowych i sprzedażowych.

Jeśli szukasz sposobu na podniesienie jakości i konkurencyjności swoich usług być może czas pomyśleć na poważnie o automatyzacji co najmniej części realizowanych procesów.

Nie wiesz, od czego zacząć?

Nie masz pewności czy automatyzacja sprawdzi się u Ciebie i jak wprowadzić ją skutecznie? A może automatyzacja już jest nieodłącznym elementem Twoich działań, ale nie wiesz, czy wykorzystujesz ją w sposób, który najlepiej wspiera Twój biznes?

Koniecznie weź udział w bezpłatnym webinarze: “Skuteczna automatyzacja procesów: przewodnik dla Twojego biznesu”, który odbędzie się 28 listopada 2023 o godzinie 11:00.

Podczas wydarzenia, opowiemy Ci między innymi:

  • Dlaczego automatyzacja jest nieodłącznym elementem transformacji cyfrowej i jest kluczowa dla biznesu XXI wieku,
  • Jak automatyzacja pomoże Ci zwiększać efektywność działania, obniżać koszty operacyjne, podnieść konkurencyjność i zdobywać nowych klientów,
  • Jak wprowadzać automatyzację, aby przynosiła oczekiwane rezultaty i zyski,
  • Na co zwrócić uwagę decydując się na rozwiązanie do automatyzacji.
Przekształcanie danych

Kto powinien wziąć udział w webinarze?

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, menedżerów, specjalistów IT i wszystkich, którzy pragną zautomatyzować i przyspieszyć realizację powtarzalnych i monotonnych zadań, a także zoptymalizować procesy w firmie i osiągnąć większą efektywność w biznesie.

Zachęcamy do udziału szczególnie przedstawicieli branży finansowej i bankowej, transportu i logistyki, telekomunikacyjnej, utilities (mediów), retail oraz marketingu.

To doskonała okazja, by zdobyć wiedzę od ekspertów i podjąć kroki w kierunku bardziej wydajnej, konkurencyjnej i opłacalnej działalności. Podczas sesji Q&A będzie możliwość zadania wszystkich nurtujących Cię pytań dotyczących automatyzacji.

Kiedy?

Dzień: 28.11.2023
Godzina: 11:00

Gdzie?

Online! Weź udział w spotkaniu nie wychodząc z domu czy z biura.

Ile to kosztuje?

Nic! Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zarezerwuj miejsce!

Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Po rejestracji otrzymasz link do webinaru na swoją skrzynkę mailową.

Zapoznaj się ze szczegółową agendą spotkania i zarejestruj się!

Poznaj strategie i narzędzia automatyzacji, które mogą przekształcić Twój biznes.