Skip to main content

Globema Złotym Partnerem Safe Software

safe_software_gold_partner

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Złotym Partnerem firmy Safe Software, producenta Platformy integracji danych FME. Zobacz, jakie kryteria musieliśmy spełnić i poznaj nasze kompetencje z zakresu pracy z Platformą FME.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do Złotych Partnerów Safe Software.

Globema jest oficjalnym partnerem FME w Polsce i Rumunii od roku 2010. W roku 2018 zostaliśmy srebrnym partnerem (status Silver Partner), aby w roku 2023 zamienić srebro na złoto. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona 11 firm na Świecie, które otrzymały ten tytuł.

safe_software_gold_partner

Jakie kryteria musieliśmy spełnić, żeby zostać parterem Safe Software?

Aby uzyskać status złotego partnera, musieliśmy wykazać się odpowiednią liczbą sprzedanych oraz odnowionych licencji FME, posiadać odpowiednią liczbę certyfikowanych trenerów i ekspertów zarówno FME Form, jak i FME Flow,
a także aktywnie promować możliwości Platformy na naszych rynkach, poprzez tworzenie artykułów, treści oraz organizację webinarów, szkoleń czy konferencji.

W ostatnim roku grono naszych klientów znacznie się poszerzyło a z naszych usług skorzystało już 132 organizacji z 11 krajów z takich sektorów jak: telekomunikacja, media (utilities), energetyka, AEC czy transport.  

W ostatnim czasie do tego grona dołączyły także przedsiębiorstwa z obszaru zasobów naturalnych oraz nowych technologii.  

Cieszy nas, że firmy i instytucje znajdują coraz nowsze zastosowania FME i wykorzystują platformę w niezwykle kreatywny sposób. Zauważyliśmy, że klienci coraz chętniej korzystają z FME Flow (Server) do automatyzacji procesów, które wcześniej zbudowali z wykorzystaniem FME Form (Desktop) i które dobrze sprawdziły się w działaniu. Dzięki temu uwalniają dostępne zasoby, aby móc wykorzystywać FME w nowych projektach.  

Obserwujemy też większe zainteresowanie subskrypcyjnym modelem licencjonowania FME Część obecnych klientów przeszła z modelu klasycznego na model subskrypcyjny. Kilkoro z nowych klientów od razu zdecydowało się na kilkuletni model subskrypcyjny. 

Więcej o modelu subskrypcyjnym przeczytasz w artykule:

FME w Globemie w liczbach

132
klientów FME w 11 krajach
18
Certyfikatów FME w naszym zespole

Dla Safe Software niezwykle ważny jest też ciągły rozwój kompetencji, dlatego od swoich partnerów wymaga, dbania o rozwój specjalistów z zakresu FME.

Obecnie w naszym zespole mamy 12 certyfikowanych pracowników, którzy mogą pochwalić się w sumie 18 certyfikatami FME w tym:

10
10 certyfikatów FME Certified Professional
2
certyfikaty FME Certified Trainer
4
certyfikaty FME Certified Server Professional
2
certyfikaty FME Certified Business Professional

Trzecim filarem partnerstwa jest wymiana wiedzy i promowanie Platformy FME oraz możliwości jakie daje, na obsługiwanych przez Globemę rynkach, co robimy poprzez działania takie jak organizowanie szkoleń, webinarów, warsztatów, konferencji itp.

O Safe Software

Safe Software to kanadyjska firma IT – producent FME, najpopularniejszego oprogramowania do integracji danych, ze szczególnym uwzględnieniem danych przestrzennych. Globema jest oficjalnym partnerem Safe Software w Polsce.

Bądź na bieżąco z FME!

Zapraszamy do śledzenia aktualności z naszego bloga, na którym publikujemy porady z zakresu FME i przetwarzania danych oraz informacje o wydarzeniach i nowościach z dziedziny FME. Obserwuj nas na także na LinkedIn.

kontakt FME

Porozmawiajmy o FME

Jeśli masz pytania na temat FME, chcesz wypróbować platformę lub dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji licencjonowania – skontaktuj się z nami!