Skip to main content

The Peak of Data Integration 2023 w Bonn – dołącz do profesjonalistów integracji danych z całego świata!

By 1 sierpnia, 2023Wydarzenia / Webinaria
The Peak of Data Integration - logo

Jeśli pracujesz w obszarze integracji i utrzymania danych, na pewno ważne jest dla Ciebie śledzenie najnowszych trendów i osiągnięć w Twojej branży. Właśnie dlatego nie możesz przegapić The Peak of Data Integration 2023! To największe na świecie spotkanie użytkowników FME odbędzie się w dniach 5-7 września w Bonn w Niemczech.

Ponad 70 sesji prowadzonych przez ekspertów pracy z danymi, szkolenia i prezentacje zastosowania Platformy FME w projektach zrealizowanych w różnych branżach na całym świecie, pomogą Ci poznać działanie Platformy i szeroki wachlarz jej zastosowań, a także zapoznać się z najnowszymi trendami i osiągnięciami w dziedzinie integracji danych.

Wydarzenie będzie też świetną okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany spostrzeżeń i doświadczeń z osobami z Twojej branży.

Podczas The Peak of Data Integration spotkasz także założycieli Safe Software, Dona Murraya i Dale’a Lutza oraz ekspertów i głównych programistów oprogramowania FME i dowiesz się z pierwszej ręki o planach na przyszłość Platformy FME podczas sesji plenarnej.

Globema na The Peak of Data Integration 2023

Podczas wydarzenia, również nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu pozyskiwania danych oraz pracy z danymi sieciowymi:

  • 6 września o godzinie 10:00 Tomasz Gulczyński wygłosi prezentację pt: Let’s Collect Network Data – Various Methods and Technologies for Data Capture and Acquisition.
  • 7 września o godz. 8:30 będzie można wziąć udział w wystąpieniu Mateusza Pyry: Better and Time-Efficient FTTH Network Designs with FME.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i rejestracji: