Skip to main content

Już 5 lat jako Silver Partner firmy Safe Software!

By 13 października, 2022Aktualności / Nowości FME
Silver Partner Globema

To kolejny rok, w którym utrzymaliśmy status srebrnego partnera firmy Safe Software, producenta FME, zobacz jakie kryteria musieliśmy spełnić i jak rozwinęliśmy nasze kompetencje przez ostatni rok.

Jako certyfikowany partner FME cały czas dbamy o rozwój naszej wiedzy i umiejętności w zakresie zastosowań platformy oraz przetwarzania i integracji danych.

Bieżący rok obfitował w wiele sukcesów w tym zakresie – nasi pracownicy zdobyli kolejnych 10 certyfikatów FME (FME Professional, FME Server, FME Business) potwierdzających najwyższe kompetencje w zakresie użytkowania platformy.

Obecnie nasz zespół certyfikowanych ekspertów FME liczy już 11 osób, które mogą się pochwalić w sumie 19 certyfikatami FME (Certified FME Professional, Certified FME Server Professional, FME Trainer, FME Business Professional).

Certyfikaty FME

Ten rok to również kolejny, w którym udało nam się wejść do nowych branż – obecnie mamy ponad 120 klientów w 9 krajach w branżach takich jak: telekomunikacja, energetyka, architektura/geodezja oraz wśród urzędów i instytucji państwowych.

Szczególnie cieszy nas zainteresowanie FME wśród firm z zupełnie innych niż dotychczas sektorów np. marketing i wsparcie sprzedaży, nieruchomości, lotnictwo, edukacja oraz badania i rozwój czy branża eventowa – to sygnał, że biznes coraz poważniej podchodzi do tematu zarządzania danymi i zaczyna dostrzegać potencjał i rolę platform integracyjnych w tym procesie.

120
klientów FME w 9 krajach
19
Certyfikatów FME w naszym zespole

Jakie kryteria musieliśmy spełnić, żeby zostać parterem Safe Software?

Aby uzyskać status partnerski, musieliśmy wyróżniać się odpowiednią liczbą sprzedanych oraz odnowionych licencji FME. To jednak nie wszystko, Safe Software bierze pod uwagę także:

  • Rozwój kompetencji z zakresu FME wśród naszych pracowników
  • Promowanie rozwiązań Safe Software na obsługiwanym przez nas rynku m.in. poprzez działania takie jak: prowadzenie webinarów, szkoleń, warsztatów czy konferencji

Globema jest oficjalnym partnerem FME w Polsce i Rumunii od roku 2010. Od 2018 roku możemy pochwalić się statusem Silver Partnera, który utrzymujemy do dziś.

O Safe Software

Safe Software to kanadyjska firma IT – producent FME, najpopularniejszego oprogramowania do integracji danych, ze szczególnym uwzględnieniem danych przestrzennych. Globema jest oficjalnym partnerem Safe Software w Polsce.

Bądź na bieżąco z FME!

Zapraszamy do śledzenia aktualności z naszego bloga, na którym publikujemy porady z zakresu FME i przetwarzania danych oraz informacje o wydarzeniach i nowościach z dziedziny FME. Obserwuj nas na także na LinkedIn.

kontakt FME

Porozmawiajmy o FME

Jeśli masz pytania na temat FME, chcesz wypróbować platformę lub dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji licencjonowania – skontaktuj się z nami!