Skip to main content

Ucz się FME kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś – skorzystaj z kursu video FME Desktop Basic e-learning

By 17 marca, 202230 marca, 2022Wydarzenia / Webinaria

Aby ułatwić naukę FME, tym, którzy przyzwyczaili się do pracy przede wszystkim on-line, przygotowaliśmy specjalny kurs video – FME Desktop Basic e-learning, omawiający zarówno podstawowe, jak i nieco bardziej zaawansowane zagadnienia związane z pracą z danymi przestrzennymi w FME.

Dlaczego kurs video?

Kurs video to elastyczna forma nauki i dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wygospodarowanie na szkolenie kilku dni pod rząd, ale także dla tych, którzy wolą przyswajać wiedzę w mniejszych porcjach i we własnym tempie, gdzie i kiedy chcą.
Kurs został stworzony w oparciu o wiedzę doświadczonych ekspertów i trenerów FME, którzy na co dzień prowadzą szkolenia dla firm z wielu branż, m.in. telekomunikacyjnej, utilities, GIS czy instytucji publicznych.

Program został więc zaprojektowany tak, aby krok po kroku przeprowadzić uczestników przez wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące FME i odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się problemy i wątpliwości użytkowników narzędzia.

Kurs jest nastawiony przede wszystkim na praktykę. Każdej lekcji video towarzyszą dodatkowe ćwiczenia, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Materiał kursu obejmuje zagadnienia od zupełnnie podstawowych (obsługi interfejsu FME), aż do tych bardziej zaawansowanych (procesów przetwarzania danych przestrzennych). Jeśli na co dzień pracujesz z danymi przestrzennymi, albo po prostu interesujesz się tą tematyką, FME e-learning jest właśnie dla Ciebie!

Więcej informacji o kursie video FME Desktop Basic e-learning, w tym pełny program, zakres kursu oraz cenę, znajdziesz tutaj.

Skąd jeszcze możesz czerpać wiedzę o FME?

Zajrzyj do Bazy Wiedzy – możesz stąd pobrać materiały przydatne do pracy z FME (m.in. skrypty i Transformer Guide).

Odwiedź nasz kanał na YouTube – znajdziesz tam m.in. nagrania z webinariów i wydarzeń FME World Tour.