Skip to main content

Automatyzacja manualnych procesów i przesyłania danych za pomocą jednego skryptu – case study Visoro Group

By 18 sierpnia, 2021Case studies
automatyzacja_zadan

Prawidłowo dobrane procesy integracyjne pozwoliły firmie Visoro Group zautomatyzować i znacząco przyśpieszyć zbieranie i aktualizację danych w systemie RENNS. Jest to Krajowy System Rejestru Nomenklatury Ulic w Rumunii, wykorzystywany m. in. przez służby ratunkowe, dbające o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców całego kraju. Poznaj historię naszego klienta.

Visoro Group jest rumuńską firmą świadczącą usługi doradztwa w zamówieniach publicznych. Jednym z głównych projektów firmy jest wsparcie aktualizacji danych Krajowego Rejestru Nomenklatury Ulic w Rumunii – RENNS.

Visoro_Group_logo

Do tej pory zbieranie i aktualizacja danych w systemie RENNS były wykonywane ręcznie, co z uwagi na dużą ilość wprowadzanych informacji – było bardzo czasochłonne. Wymagało zaangażowania kilku pracowników i mogło trwać nawet ponad 20 dni!

Dodatkowo dane wprowadzane w sposób manualny zawierały wiele błędów. Firma Visoro Group poszukiwała więc narzędzia, które zautomatyzuje i znacząco usprawni cały proces, a także podniesie jakość wprowadzanych danych.

FME w Visoro Group – poznaj historię klienta

Jak wdrożenie FME usprawniło zbieranie i przesyłanie danych do końcowego systemu RENNS? Zajrzyj do case study, z którego dowiesz się:

  • Co skłoniło Visoro Group do wypróbowania FME i jego możliwości?
  • W jaki sposób odpowiedzieliśmy na wyzwanie związane z zapewnieniem spójności i wysokiej jakości danych wprowadzanych do systemu RENNS?
  • Jakie korzyści FME przyniosło firmie Visoro Global (a także służbom ratunkowym i jednostkom organizacji publicznej)?

Mierzysz się z podobnymi wyzwaniami? Umów się z nami na spotkanie i dowiedz się, jak FME może Ci z nimi pomóc!