Skip to main content

Integracja danych sposobem na oszczędność, czyli FME w Grupie MTP

By 11 czerwca, 20214 marca, 2022Case studies
FME oszczędność czasu

Dzięki produktom z rodziny FME, Grupa MTP rozwiązała problemy w zakresie integracji systemów opartych na różnych technologiach bazodanowych i tym samym skróciła procesy biznesowe i obniżyła koszty. Poznaj historię klienta i dowiedz się, jak nasze doświadczenie oraz Platforma FME pomogła wynieść biznes firmy na wyższy poziom w trudnym czasie pandemii.

Grupa MTP to jeden z największych graczy w branży eventowej. Firma organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne oraz sportowe i dysponuje setkami tysięcy powierzchni wystawienniczych. Ilość danych, generowanych na co dzień w wyniku organizacji wydarzeń tej klasy, aż prosiła się o odpowiednie przetwarzanie.

logo-MTP

Przy wielu zaimplementowanych bazach nie można było w łatwy sposób przetwarzać danych – potrzebne było zatem uniwersalne rozwiązanie do pracy z wieloma formatami. I to właśnie platforma integracji danych FME pomogła uporać się z wyzwaniami związanymi z używaniem różnych technologii bazodanowych.

Jak zatem skupić w jednym miejscu i zapanować nad kilkudziesięcioma różnymi integracjami, rozsianymi w wielu narzędziach? Całą historię Grupy MTP i FME znajdziesz w case study, z którego dowiesz się:

  • Co zdecydowało o wyborze narzędzi FME, zaproponowanych przez Globemę?
  • Jak dzięki FME skrócić wykonywanie niektórych czynności z miesięcy do tygodni i obniżyć koszty?
  • Czy da się wykonać zestawienie danych, jeśli pochodzą one z różnych baz?
  • Dlaczego warto zainwestować czas w drobiazgowe szkolenie?
  • Jak FME pomogło w przekazywaniu zewnętrznym kontrahentom raportów ze sprzedaży biletów i rozliczania wejść na obiekty?

Sprawdź, jak wdrożenie FME w Grupie MTP wpłynęło nie tylko na realny zysk, ale też na podwyższenie komfortu pracy wewnątrz firmy:

Chcesz osiągnąć podobne rezultaty w swojej firmie? Umów się z nami na spotkanie, żeby omówić Twoje wyzwania i przekonać się, jak FME może Ci pomóc!