Skip to main content

FME World Fair 2021 – rejestracja otwarta!

By 8 kwietnia, 20214 marca, 2022Wydarzenia / Webinaria
FME World Fair

Pandemia nie odpuszcza – z tego powodu firma Safe Software zdecydowała o zmianie formy corocznego wydarzenia dla użytkowników FME, który od kilku lat odbywał się pod szyldem FME World Tour. Przygotujcie się na FME World Fair!

W tym roku użytkownicy FME z całego świata będą mogli spotkać się na jednym, międzynarodowym wydarzeniu – FME World Fair 2021. Odbędzie się ono w dniach 4-14 maja 2021 roku. Podczas tej prawie dwutygodniowej konferencji można będzie:

  • poznać możliwości FME w wersji 2021.0
  • posłuchać użytkowników, którzy opowiedzą o zastosowaniach platformy
  • podzielić się doświadczeniami z pracy z FME, a także nawiązać kontakty biznesowe z użytkownikami z całego świata.

Głównymi organizatorami są twórcy FME z firmy Safe Software, zaś partnerzy z całego świata są współorganizatorami konferencji.

Sesje Globemy – dołącz do nas

W ramach naszych aktywności zaplanowaliśmy trzy sesje plenarne. Wraz z polskimi (i nie tylko!) użytkownikami FME opowiemy na nich o projektach realizowanych z wykorzystaniem FME. Nasze sesje odbędą się 11 maja o 11:00. Oto, czego możesz oczekiwać od każdej z nich:

FME World Fair logo
  • Podczas pierwszej sesji „The Top Use Cases to use FME Platform in Government” użytkownicy FME z urzędów i instytucji publicznych opowiedzą, w jaki sposób FME pomaga im tworzyć systemy informacji przestrzennej, geoportale i inne działania. Swoje projekty zaprezentują przedstawiciele Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego w Poznaniu oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Urbanistyczne w Łodzi.
  • Kolejna sesja to prezentacje projektów realizowanych dla lub z firmami telekomunikacyjnymi. Podczas prezentacji „How to use the possibilities of FME in Telecommunication companies? Use cases from the European market” przedstawiciele Globemy i eksperci FME opowiedzą, w jaki sposób wykorzystują FME w projektach związanych z telekomunikacją. Prezentacje pokażą korzyści, jakie niesie ze sobą integracja danych. Zaprezentujemy także projekt tworzenia zasięgu sieci komórkowej na podstawie lokalizacji wież komórkowych dla jednego z europejskich krajów.
  • Trzecia sesja dotyczyć będzie projektów i wdrożeń realizowanych w firmach geodezyjnych, architektonicznych lub specjalizujących się w GIS. Podczas sesji „How FME Platform helps with working with geospatial data? Use cases from AEC Industry wystąpi między innymi przedstawiciel firmy Visimind, który opowie o roli FME w zapewnianiu jakości danych przestrzennych.

Większość prezentacji będzie prowadzona w języku angielskim, a po każdej z nich będzie można zadać pytania prelegentom.

Porozmawiajmy na wirtualnym stoisku

Jako współorganizator zapraszamy Was także na wirtualne stoisko, gdzie spotkacie przedstawicieli Globemy oraz ekspertów FME. Z ogromną przyjemnością podpowiemy Ci, jak integrować dane pochodzące z wielu źródeł, sprawniej nimi zarządzać oraz zautomatyzować część (lub większość) swoich procesów, by zaoszczędzić czas i pieniądze. Rejestracja na FME World Fair 2021 jest już otwarta:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do udziału nie tylko w naszej sesji, ale również w sesjach przygotowanych przez Safe Software oraz innych współorganizatorów. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o szerokim wachlarzu możliwości FME oraz ciekawych wdrożeniach na całym świecie.

Do usłyszenia i do zobaczenia w maju!