Skip to main content

Globema w Partner Expertise Program FME

By 7 marca, 20214 marca, 2022Aktualności / Nowości FME
Partner Expertise Program

Z dumą informujemy, że Globema została przyjęta do Partner Expertise Program Safe Software, producenta FME. Dzięki naszemu doświadczeniu, zostaliśmy uznani za ekspertów dla konkretnych branż. Sprawdź, które sektory znamy od podszewki i jak wygląda proces przyjęcia partnera do programu!

Branże, w których jesteśmy ekspertami, to:

fme energetyka

energetyka

fme telekomunikacja

telekomunikacja

fme aec

AEC (architektura, inżynieria, budownictwo)

fme utilities

utilities

fme retail

retail

fme public

władze państwowe i samorządowe

Jak zostać ekspertem?

Aby otrzymać akceptację i zostać przyjętym do programu, należy spełnić kilka warunków. Dla każdej branży potwierdziliśmy nasze doświadczenie w danym sektorze – np. realizacje projektu z wykorzystaniem FME, w których wykazujemy się znajomością danej branży, przeprowadzone szkolenia i case study. Niezbędne były także referencje od naszych klientów.

Zobacz nasze certyfikaty:

Więcej o programie

Partner Expertise Program został stworzony, aby zaoferować partnerom i ich klientom:

  • wsparcie, które ma ułatwić klientom znalezienie partnerów w ich regionie w oparciu o ich wiedzę specjalistyczną,
  • możliwość współpracy wewnętrznej pomiędzy firmami w sieci partnerskiej, co pozwoli wypełnić ewentualne luki w ofercie,
  • łatwiejsze informowanie klientów o sektorach, w których partnerzy Safe Software są ekspertami branżowymi.

Dzięki temu zwiększa się widoczność rynkowa uczestników programu partnerskiego, a także poziom zaufania klientów do nich.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Warto przypomnieć, że oprócz uczestnictwa w PEP, Globema jest również oficjalnym, srebrnym partnerem Safe Software. Posiadamy certyfikaty FME Certified Professional, FME Certified Trainer oraz FME Server Certified Professional potwierdzające najwyższe umiejętności w zakresie użytkowania FME. Status Silver Partnera ma także nasz oddział w Rumunii, w którym pracownicy również uzyskują certyfikaty FME.

Dla klientów udział Globemy w Partner Expertise Program to jeszcze jeden dowód na naszą specjalistyczną wiedzę w zakresie danej branży. Z nami masz pewność, że zaopiekujemy się wszystkimi aspektami twojego biznesu z należytym zrozumieniem jego specyfiki – zapraszamy do rozmowy na temat wykorzystania FME w Twoim przedsiębiorstwie!