Skip to main content

Globema utrzymuje status Silver Partnera Safe Software

By 29 października, 202017 grudnia, 2020Aktualności / Nowości FME
silver partner fme

Udało się! Kolejny rok z rzędu utrzymaliśmy status partnerski Silver, nadany nam przez Safe Software, twórców FME. Dowiedz się więcej o programie i warunkach, jakie musi spełnić Silver Partner.

Safe Software to kanadyjska firma IT – producent FME, najpopularniejszego oprogramowania do integracji danych, ze szczególnym uwzględnieniem danych przestrzennych. Szacuje się, że w 2020 roku różnych wariantów FME używało ponad 10 tysięcy firm i organizacji na całym świecie. Globema jest oficjalnym partnerem Safe Software w Polsce. Posiadamy certyfikaty FME Certified Professional, FME Certified Trainer oraz FME Server Certified Professional potwierdzające najwyższe umiejętności w zakresie użytkowania FME. Status Silver Partnera ma także nasz oddział w Rumunii, w którym pracownicy również uzyskują certyfikaty FME.

Kryteria oceny

Aby uzyskać status partnerski, należy wyróżniać się nie tylko pod względem wolumenu sprzedaży, ale i dzielenia się wiedzą dotyczącą FME. Oprócz sprzedaży i odnowień licencji, Safe Software bierze pod uwagę także:

  • rodzaj i liczbę posiadanych certyfikatów FME
  • prowadzenie aktywności marketingowych, np. webinarów, stron na temat FME, szkoleń, spotkań i konferencji

Globema spełnia te kryteria już od kilku lat – partnerem Safe Software w Polsce jesteśmy od 2010 roku, a od 2018 roku możemy pochwalić się statusem Silver Partnera, który utrzymaliśmy do dziś.

Nasze kompetencje z zakresu integracji danych

Status Silver Partnera dla Globemy to sukces tym większy, że 2020 rok był niezwykły pod wieloma względami. Pandemia sprawiła, że pracowaliśmy z domu. Z naszych nowych centrów dowodzenia prowadziliśmy działania sprzedażowe czy szkoleniowe, świadczyliśmy usługi wsparcia technicznego, a także przygotowywaliśmy się do egzaminów certyfikacyjnych. Mimo nowej sytuacji udało się nam poprawić wyniki sprzedażowe oraz merytoryczne. Pracownicy Globemy uzyskali w tym roku 3 certyfikaty FME Certified Professional, jeden FME Certified Trainer i jeden FME Server Certified Professional. Rekordowa liczba nowych użytkowników FME w 2020 roku to najlepszy dowód wartości oferowanego przez nas oprogramowania.

Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom i współpracownikom w Polsce i Europie, a społeczności FME – za wielkie wsparcie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc naszym klientom dostosować się do tej nowej rzeczywistości, która cechuje się szczególną potrzebą sprawnego przepływu informacji.

Porozmawiajmy o FME

Jeśli masz pytania na temat FME, chcesz wypróbować platformę lub dowiedzieć się więcej na temat dostępnych opcji licencjonowania – skontaktuj się z nami!

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy również do śledzenia aktualności z naszego bloga, na którym publikujemy porady i ćwiczenia z zakresu FME, oraz informacje o webinarach (nagrania z poprzednich spotkań znajdziesz tutaj). Obserwuj nas na LinkedIn, aby być zawsze na bieżąco i nie przegapić żadnej nowinki o FME!