Skip to main content

Warsztaty na FME World Tour 2020 – załap się na zniżkę!

By 25 lutego, 20204 marca, 2022Wydarzenia / Webinaria
fme wt warsztaty

FME World Tour 2020 powoli się zbliża (to już 26 maja!). Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was warsztaty z zakresu FME Desktop oraz FME Server. Warsztaty odbędą się dzień przed główny wydarzeniem, czyli w poniedziałek 25.05.2020. Proponujemy trzy zakresy:

FME Desktop Basic

Przedstawimy Ci podstawy FME i jego najważniejsze funkcje, pokażemy, jak przetwarzać dane geometryczne i atrybutowe, dobre praktyki w tworzeniu skryptów.

FME Desktop Advanced

Nauczymy Cię zaawansowanego przetwarzania danych i przedstawimy przykłady wykorzystania FME w analizach przestrzennych i pracy z systemami bazodanowymi.

FME Server

Dowiesz się, jak wygląda architektura FME Servera, nauczysz się podstaw obsługi konsoli administratora oraz użytkownika. Pokażemy też m.in. komunikację między FME Workbench a FME Server.

Podczas każdego bloku, nasi trenerzy FME przedstawią także nowości w FME 2020.0 oraz powiedzą, jak w pełni wykorzystać nowe funkcje platformy. To oczywiście nie wszystko! Szczegóły programu warsztatów znajdziesz tutaj.

Marcowe zniżki

Nie zwlekaj z rejestracją! Przy zgłoszeniu do 20 marca otrzymasz 20% rabatu na wybrany warsztat. Udział w głównym wydarzeniu pozostaje bezpłatny.

Chcesz zgłosić się na warsztaty poza FME World Tour? Zastanawiasz się nad dedykowanym szkoleniem dla Twojego zespołu? Daj nam znać – zorganizujemy warsztaty dopasowane do potrzeb Twojej firmy.