Warsztaty na FME World Tour 2020 – załap się na zniżkę!

Autor 25 lutego, 20204 stycznia, 2021Aktualności, Wydarzenia
fme wt warsztaty

FME World Tour 2020 powoli się zbliża (to już 26 maja!). Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was warsztaty z zakresu FME Desktop oraz FME Server. Warsztaty odbędą się dzień przed główny wydarzeniem, czyli w poniedziałek 25.05.2020. Proponujemy trzy zakresy:

FME Desktop Basic

Przedstawimy Ci podstawy FME i jego najważniejsze funkcje, pokażemy, jak przetwarzać dane geometryczne i atrybutowe, dobre praktyki w tworzeniu skryptów.

FME Desktop Advanced

Nauczymy Cię zaawansowanego przetwarzania danych i przedstawimy przykłady wykorzystania FME w analizach przestrzennych i pracy z systemami bazodanowymi.

FME Server

Dowiesz się, jak wygląda architektura FME Servera, nauczysz się podstaw obsługi konsoli administratora oraz użytkownika. Pokażemy też m.in. komunikację między FME Workbench a FME Server.

Podczas każdego bloku, nasi trenerzy FME przedstawią także nowości w FME 2020.0 oraz powiedzą, jak w pełni wykorzystać nowe funkcje platformy. To oczywiście nie wszystko! Szczegóły programu warsztatów znajdziesz tutaj.

Marcowe zniżki

Nie zwlekaj z rejestracją! Przy zgłoszeniu do 20 marca otrzymasz 20% rabatu na wybrany warsztat. Udział w głównym wydarzeniu pozostaje bezpłatny.

Chcesz zgłosić się na warsztaty poza FME World Tour? Zastanawiasz się nad dedykowanym szkoleniem dla Twojego zespołu? Daj nam znać – zorganizujemy warsztaty dopasowane do potrzeb Twojej firmy.