Skip to main content

Weź udział w FME World Tour 2020

By 27 stycznia, 20204 marca, 2022Wydarzenia / Webinaria
FME World Tour 2020

Ruszyła rejestracja na FME World Tour 2020 – kolejną edycję dorocznej konferencji dla ekspertów i użytkowników FME. Odbędzie się ona 26 maja 2020 w Warszawie, a organizujemy ją we współpracy z producentem FME – firmą Safe Software.

Każda konferencja to niepowtarzalna możliwość spotkania twórców FME z Safe Software, a także dzielenia wiedzy z użytkownikami tej popularnej platformy do integracji danych. Jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o planach na kolejne wersje FME (i to od samych twórców oprogramowania!).

Co roku wydarzenie gromadzi setki osób zainteresowanych przetwarzaniem danych przestrzennych – każdy, nawet początkujący entuzjasta FME znajdzie tam coś dla siebie. Podczas ubiegłorocznej edycji można było obejrzeć prezentacje praktyków FME z KGHM, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, OPEGIEKA, GeoPoz, SHH, Politechniki Warszawskiej i wielu innych instytucji. Prezentacje poruszały tematykę m.in. Big Data, modelowania sieci szerokopasmowych, 3D Cities oraz nowoczesnej kartografii. Zobacz relacje z poprzednich edycji FME World Tour: 2018 i 2019.

Wstęp na FME World Tour 2020 jest wolny, liczba miejsc jest jednak ograniczona. Potwierdzenie udziału otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Konferencję poprzedzi dzień warsztatowy, podczas którego można będzie pogłębić swoją wiedzę na temat FME Desktop Basic, FME Desktop Advanced, FME Server. Udział w warsztatach jest płatny. Szczegółowe informacje na temat warsztatów podamy już wkrótce!

Czekamy na Ciebie! Zarejestruj się już dziś.

Zapraszamy także na rumuńską edycję FME World Tour 2020, która odbędzie się 3 czerwca w Bukareszcie.

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas na LinkedIn.

Strona wydarzenia