Skip to main content

Poszerz swoje kompetencje – szkolenia FME 2020

By 14 listopada, 20194 marca, 2022Wydarzenia / Webinaria
fme_szkolenia_2020

Serdecznie zapraszamy na szkolenia otwarte FME 2020 z zakresu FME Desktop i FME Server. Nieważne, czy chcecie nauczyć się podstaw i zacząć przygodę z integracją danych, czy znacie już FME i chcecie pogłębić swoją wiedzę – z pewnością znajdziecie szkolenie dla siebie. Nasi certyfikowani trenerzy pokażą, jak w pełni wykorzystać możliwości FME. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy vouchery, dzięki którym już teraz zarezerwujecie sobie miejsca na 2020 rok!

FME Desktop Basic

Poznaj podstawy FME Desktop i jego najważniejsze funkcjonalności, które ułatwią Ci codzienną pracę z danymi.

Koszt: 3200 zł netto / osoba

Pierwszy termin: 28-29.01.2020

FME Desktop Advanced

Naucz się zaawansowanych technik użytkowania dodatkowych funkcjonalności FME Desktop.

Koszt: 3600 zł netto / osoba

Pierwszy termin: 11-12.02.2020

FME Server

Poznaj możliwości i praktyczne zastosowania FME Server.

Koszt: 3600 zł netto / osoba

Pierwszy termin: 25-26.02.2020

Wszystkie szkolenia trwają dwa dni. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia oraz bezpłatną 30-dniową licencję FME.

Pełny program szkoleń dostępny jest tutaj.

Voucher na szkolenie FME 2020

Już dziś możesz zarezerwować udział w wybranych szkoleniach – kup voucher na szkolenia FME 2020. Przy zakupie vouchera do 31.12.2019, otrzymasz 10% zniżki na szkolenia!

Jak to działa?

1. Wypełnij nasz formularz – należy w nim podać nazwę wybranego szkolenia oraz przewidywaną liczbę uczestników.
2. W ciągu kilku dni otrzymasz e-mail z fakturą pro-forma.
3. Po zarejestrowaniu wpłaty, wyślemy Ci fakturę VAT i voucher z indywidualnym numerem.
4. Przy zapisie na szkolenie w 2020 roku wystarczy podać numer vouchera.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Firma (wymagane)

  Szkolenie

  Liczba uczestników

  Informacje dodatkowe

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy

  Regulamin wykorzystania voucherów znajdziesz tutaj.